Polish English German

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2018

Dnia 23 października 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 10 im. Mikołaja Kopernika odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uprawnionych o głosowania było 328 uczniów, głosowało 312, głosów nieważnych 6.
Do samorządu uczniowskiego w wyniku głosowania dostali się:

I miejsce HUBERT STĘPIEŃ kl. VC - 183 głosy

II miejsce OLIWIA GRZEGRZÓŁKA, ZUZANNA WALKOWIAK kl. VI C – 113 głosów

III miejsce ZUZANNA GAJEWSKA kl. V C – 83 głosy

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: Anna Rytter, Anna Cywińska

Wspieramy małego Jasia.

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wspierali małego Jasia Walosa w walce z chorobą poprzez zbiórkę nakrętek. Uzbieraliśmy górę nakrętek, które 15.05.2018 r. zostały przekazane jego mamie P. Magdzie. Dzieci deklarują dalszą zbiórkę na rzecz młodszego kolegi Jasia.

zdjęcia w (kliknij tutaj)

SAMORZĄD UCZNIOWSKI ROK SZKOLNY 2017/2018

1. KAJA BERTOLUCCI   kl. 7 A  - Przewodnicząca
  2. MICHAL MAZUR  kl. 7 A  - Zastępca
  3. JULIA MARCINOWSKA  kl. 6 A
  4. EMILIA WIERZBOWSKA kl. 6 A
  5. NATALIA CHAMIOŁO  kl. 6 A
  6. GABRIELA TRZANIEC  kl. 6 C
  7. JULIA ADAMIAK  kl. 6 C
  8. OLIWIA WITCZAK  kl. 6 D
  9. MAJA NABOŻNA  kl. 6 D
  10. LIWIA NOWACZYK  kl. 6 D
  11. LUIZA KAMIŃSKA kl .5 A
  12. MAJA LESZCZYŃSKA kl. 5 E
  13. MARCELINA ZALEWSKA  kl. 5 C
  14. MARTYNA STELMASZYK kl. 4 B

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego : Joanna Ołówek i Sylwia Szczeblewska

„AKCJA CHARYTATYWNA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SP 10”

Dziękujemy wszystkim za okazane serce !!!

Opiekunowie SU

Słodkości na „Święto Niepodległości”

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz ich rodzice przyłączyli się do obchodów Święta Niepodległości w naszym mieście.  Tego dnia został zorganizowany kiermasz ciast i ciasteczek przygotowanych przez głogowskie placówki oświatowe. Nasi młodzi samorządowcy przygotowali słodkie wypieki specjalnie na tę okazję.

Podziękowania za zaangażowanie składamy: Natanowi Mróz, Luizie Kamińskiej, Mai Leszczyńkiej, Marcelinie Zalewskiej oraz Julce Adamiak i ich rodzicom.

Opiekunowie SU: J. Ołówek, S.Szczeblewska